Mėnulio Jaunatis Žuvyse

Kovo 17 d., šeštadienį 15:11 įvyks Mėnulio jaunatis Žuvų ženklo paskutiniuose laipsniuose. Žuvų ženklas Zodiako rate pats paskutinis. Jis simbolizuoja dvasinę brandą, intuiciją, empatiją, pasiaukojimą vardan visuotinio gėrio. Tai paskutinė šių astrologinių metų jaunatis ir ji mums primena, kad viskas sukasi nuolatiniame tėkmės rate. Pabaiga keičia pradžią, o nauja pradžia – pabaigą. Tuoj prasidės nauji astrologiniai metai. Labai tikėtina, kad būtent dabar būsime paprašyti peržiūrėti, kaip išmokome kai kurias praeities pamokas. Viena iš svarbiausių Žuvų ženklo pamokų – nuolankumas. Mes taip dažnai kovojame ir bandome ego, jėgos, asmeninės valios pagalba išspręsti tam tikrus dalykus. Būti nuolankiam, nereiškia pralaimėjimo. Būti nuolankiam – tai pripažinti aukštesnės valios principą ir būti pasiruošusiam priimti tai, ko negali pakeisti. Mums nebūtina išspręsti visų gyvenimo iššūkių vieniems. Jei paleisime užsispyrimą, priešinimąsi ir nuolankiai paprašysime pagalbos savo mokytojų ir dvasinių vedlių, būtinai jos sulauksime.

Ši jaunatis savyje slepia didelę gydančiąją galią, kadangi kartu su Saule ir Mėnuliu Žuvų ženklo pabaigoje bus ir Chironas – sužeistasis gydytojas. Jei turime tam tikrų žaizdų, skaudulių, nuoskaudų, ši energija padės į juos pažiūrėti naujoje šviesoje. Tai puiki proga peržvelgti gyvenimo sritis, kuriose stokojame balanso, atkreipti dėmesį į tuos gyvenimo aspektus, kurie kelia skausmą. Gyvenime kiekvienas turime tam tikrą pamoką, tam tikrą iššūkį, nuo kurio išsisukti tiesiog neįmanoma. Šiuo atveju turime tik dvi alternatyvas – pasirinkti aukos poziciją, skųstis ir kentėti arba pripažinti problemą, vystyti sąmoningumą ir išmokti gyventi darnoje su savo esmine pamoka. Pažvelgdami į skausmą, pripažindami jį, mes su juo susidraugaujame ir jis mums daugiau nebeturi galios.

Chironas Žuvyse prašo peržiūrėti ir atskirties skausmą. Atskirtis – tai tik iliuzija, kuria pasirinkome tikėti dar vaikystėje. Paleidę šią iliuziją, suvoksime, kad kitas nėra svetimas, o tik kažkuri mūsų paties dalis. Tuomet taps natūralu ir lengva dalintis, duoti, linkėti gero, atleisti, pasitikėti kitu. Santykiuose atrasime balansą harmoniją ir taiką. Galėsime jungtis su pasauliu ne iš savo baimių ar trūkumo jausmo, bet per autentiškumą, tikrąjį pašaukimą ir tiesą.

Artėjanti jaunatis – puiki galimybė tvirtai nuspręsti, kokį emocinį toną, kokias vidines būsenas norime kurti savo gyvenime. Pagalvokime, kaip norime jaustis atverdami naujus astrologinius metus. Tai puikus metas pažiūrėti į savo vidų, pabūti sau švelnesniems, giliau save mylėti, atleisti sau. Pykdami dėl savo trūkumų ir ydų, mes tik giliname problemą. Pripažindami ir su meile priimdami savo žmogiškąsias silpnybes, mes randame jėgų jas transformuoti ir paversti stiprybėmis.

Photo by Martin Sattler

Jeigu patiko, pasidalinkite!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply