Sabijos Simboliai

Kas Tu esi? Kur link eini? Ką Tavo siela kužda Tau kasnakt, nurimus protui? Kas veda Tave į priekį, kas priverčia Tavo akis spindėti, o širdį plakti dar karščiau? Kokia Tavoji misija šioje Žemėje? 

Leisk man Tave pažinti! Neklausiu tavo vardo, ne biografijos prašau, nepasakok ir tų džiugių ar liūdnų nutikimų, nes tai būtų tik dar viena istorija. Prašau Tavęs tik sutikimo nerti kartu į gylį, ten kur kojomis nebesieki dugno. Paviršutiniška tiesa man niekad nerūpėjo, kaip ir drungnas, išsikvėpęs gyvenimas. Arba gyveni pilnai arba nuobodžiai lauki mirties. Tu apie ką? Jei mes kartu, tai leisk, prašau, pažinti Tave per 🍀Sabijos Simbolius🍀.

Kas gi yra tie 🍀Sabijos simboliai🍀? 

Tai frazės, metaforos, archetipiniai paveikslai, kadaise užrašyti aiškiaregės Elsie Wheeler ir astrologo Marc Edmund Jones kiekvienam astrologiniam laipsniui. Horoskopo ratą sudaro 360 laipsnių, būtent tiek yra ir skirtingų 🍀Sabijos simbolių🍀. M.E. Jones tikėjo, kad jiems pavyko prisijungti prie senovės Mesopotamijoje gyvenusių Sabijos alchemikų proto matricos ir nuskaityti jų tuometinę išmintį. Kaip kiekviena planeta gimimo horoskope įkrenta į tam tikrą astrologinį ženklą ir būstą, lygiai taip ji turi ir savo 🍀Sabijos simbolį🍀. Kiekvieną iš simbolių galima priimti kaip tam tikrą gyvenimo slėpinį, kaip paslėptą žinutę ir evoliucinę gyvenimo pamoką. 

Kai sąmonė plečiasi, kai žmogus pasiruošęs nušviesti pasąmonėje esančias paslaptis, kai jis vis labiau priima savo aukštesnįjį protą, simboliai jam tampa tam tikra bendravimo forma. Pasąmonė – intuicijos, įkvėpimo, vidinio žinojimo, kūrybiškumo šaltinis. Jos dėka realybė keičiasi, plečiasi, atsiveria multidimensinės paralelės. Tačiau pasąmonė komunikuoja abstrakčiomis idėjomis ir sąvokomis. Informacija, ateinanti per sapnus, pirmapradžius simbolius ir archetipus suteikia žinių apie tai, kas mumyse unikalu, autentiška ir šventa. Kai mes suvokiame šią simbolių kalbą, sekame savo sielos evoliucijos keliu.

Jeigu suvirpino širdį, jeigu patraukė dėmesį, jeigu esi savęs išsigryninimo kelyje ir nebijai tiesos ir su ja ateinančių pokyčių ir virsmų, susisiek su manimi. Proto ramumoje pabūsiu su Tavo gimimo horoskopu, pažvelgsiu į Tave per Sabijos simbolių prizmę ir užrašysiu tai, kas tuo metu tekės per mane. Atskleisiu tai, kas būtent Tau yra svarbiausia. Neprisirišu prie planetų kiekio ar žodžių skaičiaus, nes tai yra intuityvios, unikalios kūrybos procesas, kuris teka, kai jam leidi. 

Energetiniai mainai: 77-99 Eur (nuspręsk pagal savo pajautimą ir galimybes)
Susisiek: asmenine žinute Facebook Vaida Mik arba el. paštu vaidele@gmail.com

Su meile,
Vaida

Jeigu patiko, pasidalinkite!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply